top of page
vasaros šventės
kalėdiniai
imoniu gimtadieniai

KOMANDOS 

FORMAVIMAS

Nuo seno yra žinoma, jog vieningas kolektyvas – įmonės sekmės paslaptis, todėl siūlome renginį, kuris sustiprins Jūsų įmonės komandą ir padės pasiekti didesnių tikslų. 

Tokių renginių metu mes siūlome kolektyvines užduotis, žaidimus ir pramogas, kurios suvienys  kolektyvą, atpalaiduos nuo kasdieninių darbų. Atsižvelgdami į įmonės veiklos pobūdį, Jūsų poreikius, darbuotojų temperamentą mes sukursime geriausią ir paveikiausią komandos formavimo renginį būtent Jums.

 

Paslaugos:

- Viso renginio organizavimas;

- Renginio programos sudarymas ir administravimas;

- Kolektyvinių žaidimų,pramogų, dalyvių užimtumo organizavimas;

- Profesionalus  vedimas su visišku šventės koordinavimu;

- Renginio DJ paslaugos – diskotekos organizavimas bei vedimas;

- Renginio įgarsinimas ir apšvietimo sukūrimas – pasirūpinimas garso bei šviesos aparatūra. 

VASAROS ŠVENTĖS

Esant geram orui, šviečiant saulei labai sunku susikaupti darbams, todėl maža pauzė tarp darbų padės trumpam atsipūsti ir su nauju jėgų antplūdžiu tęsti pradėtus darbus.

Kas gi labiau suartina kolegas, jeigu ne bendros šventės? Pokalbiai iš širdies neformalioje aplinkoje, laimėjimas komandinėse rungtyse, užduotys gryname ore praskaidrins ir nuspalvins Jūsų bei Jūsų darbuotojų kasdienybę.

2000.jpg

ĮMONIŲ GIMTADIENIAI

Toks renginys yra puiki galimybė padėkoti kolegoms, remėjams ir partneriams, apdovanoti darbuotojus, kurie pasiekė geriausius rezultatus bei stengėsi dėl įmonės gerovės visus metus. Taip pat tai puiki proga atšvęsti ir turiningai praleisti laiką su kolegomis mūsų kuriamų pramogų apsuptyje. 

KALĖDINIAI / NAUJAMETINIAI RENGINIAI

Įmonės, vertinančios savo darbuotojus, nepamiršta ir tų, kurie lieka už darbovietės durų – darbuotojų šeimos narių. Mes esame pasiruošę suorganizuoti Kalėdinį ar Naujametinį renginį ne tik Jūsų darbuotojams, bet ir jų vaikučiams.

bottom of page